Týden diverzity v zrcadle českých médií

Kulturně-vědeckým festivalem Týden diverzity zahájila Filozofická fakulta UK svoji činnost v rozsáhlém, dosud opuštěném komplexu budov v Hybernské ulici. Pozoruhodný prostor, stejně jako samotný festival, získal pozornost většiny českých médií. Níže přinášíme výběr reportáží a článků, které o dlouhodobém projektu pracovně nazvaném kampus Hybernská připravily největší české mediální domy.

Více o projektu v tiskové zprávě.

ČT a ČT24: Proděkan pro projektové řízení a grantovou činnost Pavel Sitek v reportáži o Týdnu diverzity

Bez názvu  2

ČT Události v kultuře: Kateřina Svatoňová (Katedra filmových studií) o tématu festivalu „Město a emoce“ a Noemi Pulkrábková o projektu Divná místa

1   3

ČRo Wave: Reportáž „Festivalem Týden diverzity v dubnu začne fungovat otevřený komunitní prostor v Hybernské ulici v Praze“

22

ČRo Wave: Rozhovor se Zuzanou Černou (projekt Zlatý voči) a Jiřím Sirůčkem (projekt Divná místa) dne 11. 4. v 10:00.

33

Český rozhlas Radiožurnál a Regina

11   6

Aktuálně.cz: Nové centrum pro tvořivé lidi. Pražská filozofická fakulta otevřela prostor svobodného umění

7

Deník Metro: Sedmidomí v Hybernské po letech opět ožije

8

Týden.cz: Týdnem diverzity zahájila univerzita projekt Hybernská ožívá

9

*Poznámka k výběru mediálních výstupů: Filozofická fakulta UK zveřejňuje na svých webových stránkách pouze neplacené online dostupné mediální obsahy.