Aprílovou noc trávíme s Andersenem!

Už dnes v Knihovně Jana Palacha vypukne 3. ročník Noci s Andersenem. Knihovníci jsou připraveni, dárečky nabalíčkovány, přípravy programu vrcholí. Vyřizujeme poslední telefonáty s dotazy rodičů, co mají mít děti s sebou. Zbývá už jen vycídit podlahy v KJP, na toalety připravit zubní pasty a mýdlo tak, aby na něj malé děti dosáhly, a hurá na to! Letošní noc má cestovatelské téma a tomu odpovídá i zaměření bojovky, které jsme se pokusili propojit i se zaměřením Filozofické fakulty. Děti tak budou cestovat na severní pól, zahrají si s čínskými znaky, nahlédnou do hlubin jeskyně, zahrají si na fonetiky zkoumající Malou mořskou vílu nebo se budou snažit odhalit tajemného Rakušana.

Víc nepovíme. Děti vám to pak budou vyprávět samy!

P.S.: Děkujeme všem sponzorům za dárečky pro děti, bez vás by to bylo poloviční! 🙂

Klára Rösslerová, ředitelka Knihovny FF UK