Soutěž „Co vím o Ázerbájdžánu?“

Ministerstvo mládeže a sportu Ázerbájdžánské republiky, Ministerstvo zahraničních věcí Ázerbájdžánské republiky a Velvyslanectví Ázerbájdžánské republiky v Praze vyhlašují ve spolupráci s Centrem ázerbájdžánských a kaspických studií při Ústavu Blízkého východu a Afriky FF UK a Meridian International School in Prague soutěž s názvem „Co vím o Ázerbájdžánu?“.

Studenti středních a vysokých škol ČR se mohou přihlašovat do 15. května 2015. Jednou z podmínek přihlášení je vypracování eseje v českém nebo anglickém jazyce. Deset vítězů soutěže bude oceněno zájezdem do Ázerbájdžánu, v rámci něhož se zúčastní speciálního kulturního a vzdělávacího programu. Podrobnější informace včetně kontaktních údajů naleznete v podmínkách soutěže.