Dubnové knižní akce v e-shopu FF UK

Kniha zdarma jako dárek k nákupu

Po celý duben při nákupu titulů z knižní a časopisecké produkce Filozofické fakulty UK v celkové hodnotě nad 399 Kč věnuje Vydavatelství FF UK jako dárek knihu zdarma. Vybírat bude možné ze dvou titulů: do poznámky k objednávce stačí napsat požadovaný titul. Běžné slevy (10 %, resp. 15 % pro student y a zaměstnance fakulty) přitom zůstávají v platnosti.*

Nabídka titulů zdarma:

Radovan Lovčí: Alice Garrigue Masaryková. Život ve stínu slavného otce (běžná cena 420 Kč)

Eva Jelínková: Echa expresionismu. Recepce německého literárního hnutí v české avantgardě (1910–1930) (bežná cena 370 Kč)

23. dubna: „Jeden den bez DPH“

Vydavatelství FF UK se připojuje k iniciativě „Jeden den bez DPH“ a v den 23. dubna 2014 zlevní všechny své knihy a časopisy na e-shopu o 15 %.

V den, na který připadá Světový den knihy a autorských práv, Svaz českých knihkupců a nakladatelů vyzývá knihkupce, aby nakupujícím poskytli slevu 15 procent na všechny knihy. Právě patnáctiprocentní daň z přidané hodnoty se nyní na knihy vztahuje a svaz knihkupců chce i touto akcí apelovat na politiky, aby daň snížili.

*Akce platí pro objednávky přijaté od 1. do 30. 4. 2014, celková hodnota publikací se počítá z doporučené prodejní ceny před uplatněním běžné slevy. Akce se nevztahuje na prezentační předměty.