Blíží se Studentský Majáles

Ve čtvrtek 1. května 2014 se bude konat 2. ročník Studentského Majálesu. Akci zahájí alegorický průvod, který vyjde v 11:00 z Kampy a historickým centrem se přesune k budově Karolina, kde od 13:00 začne vlastní program. Vystoupí v něm studentské hudební skupiny a divadelní spolky, budou se promítat dokumentární filmy začínajících umělců a svou činnost představí studentské spolky.

Vznik akce iniciovali na podzim roku 2012 studenti a studentky několika pražských vysokých škol, kteří chtěli majálesové oslavy více přiblížit tradici majálesů ze šedesátých let a dát prostor studentské kultuře. Studentský Majáles se koná za podpory Filozofické fakulty UK a řada studentů FF působí i v organizačním týmu.

Oficiální stránky Studentského Majálesu: www.majalesstudentu.cz

Studentský Majáles na Facebooku