Svět knihy 2013

Vydavatelství FF UK na festivalu Svět knihy Praha 2013

16.–19. května 2013

Vydavatelství FF UK se ve dnech 16.–19. května zúčastnilo 19. mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy. Již podruhé představilo svoji produkci na samostatném stánku a opět s úspěchem: návštěvníci si za veletržní ceny koupili bezmála stovku publikací z produkce FF UK, k nejúspěšnějším titulům patřily knihy Vytěsněná elita. Zapomínaní učenci z Německé univerzity v Praze, Náměstí Krasnoarmějců 2. Učitelé a studenti na Filozofické fakultě v období normalizace, novinka Fyziognomie psaní. V záhybech literárního ornamentu či katalog výstavy Cesty filozofie a práva 1882-2012. V rámci doprovodných akcí převzal hlavní cenu v soutěži Slovník roku 2013 doc. Jan Wiendl za autorský kolektiv dvousvazkového projektu Heslář české avantgardy / A Glossary of Catchwords of the Czech Avant-Garde.

Zdroj fotografií: archiv FF UK